TEK-PO-SAN

      Firmamız 1980 yılında Yalova’da kuruldu.Üretim faaliyetlerine polyester depolama tankları, bir çok projeli ve özel imalatlar ile başlamıştır.

      Çağın gelişen teknolojisiyle birlikte kendini sürekli yenileyerek , yeni ürün üretmek için sürekli olarak altyapısını ve bilgi birikimini güçlendirip sizlere daha kaliteli ve uzun süre kullanabileceğiniz ürünler üretmektedir. TEK-PO-SAN eskiden olduğu gibi günümüzde de sektöründe kalitesinden ve prensiplerinden ödün ve taviz vermeyen , çevreye , kalitesine ve müşteri memnuniyetine duyarlı olarak  imalatına devam etmektedir.80 li yıllarda üretmiş olduğumuz ürünlerin halen kullanıcılarına sorunsuz olarak hizmet ettiğini görmek bizleri ayrıca gururlandırmaktadır.

      Tekne üretiminde  çelik omurga takviyeli, örme şaseli, ve ve deniz için en iyi olan malzemeleri kullanmaktaki amacımızın nedeni yukarıda bahsettiğimiz haklı gururu sürekli yaşama istediğimiz içindir.Canınızı ve sevdiklerinizin canını emanet edebileceğiniz güvenli , sağlam ve kaliteli bir  tekne üretmek öncelikli müşteri memnuniyeti ilkemizdir. Deniz tutkunuzu sınırsızca yaşayacağınız bir tekne alacağınız zaman teknenin gövde yapısı, omurga yapısı, takviye malzemelerini ve kullanılan malzemelerin kalitesini mutlaka sorunuz. 

      Bir TEK-PO-SAN ürünü tercih etmeniz daima sizlerin menfaatinedir.Kaliteli bir üründe olması gereken özellikleri TEK-PO-SAN ürünlerinde göreceksiniz. 40 yıldır sizlere kaliteli ürünler üreterek hizmet etmekten mutluyuz,gururluyuz. TEK-PO-SAN yeni gelişmeleri takip ederek sizlere daima yapıcı , kalıcı, sorunsuz çözümler üreterek , uygun malzemeyi uygun yere seçerek mükemmel hizmeti vermeye çalışmaktadır. Ürünlerimizde kullanılan hammaddeler de kesinlikle katkı maddesi yoktur.Ürünlerimiz kalite kontrolünden geçerek test edilmektedir. Referansımız 40 yıldır kalitesinden taviz vermeden üretmiş olduğumuz ürünlerimizdir.

 Kimse bizim kadar sizlere yakın olamaz.

TEK-PO-SAN
Kompozit

TEKNİK Polyester / Fiberglass İmal. San. Ve Tic.
Çiftlik Mah.İzmit asfaltı üzeri No : 216 77600 Çiftlikköy
YALOVA / TÜRKİYE

Tel
x: +90 (0226) 352 62 00
Fax
ı: +90 (0226) 352 72 70

e-mail : tekposan@tekposan.com